Oleme spetsialiseerunud kunstiväärtuste transpordile nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Meie klientideks on galeriid, muuseumid ja eraisikud Baltikumis, Soomes, Venemaal ja mujal lähiümbruses. Läheneme igale projektile personaalselt vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. Tänu oma pikaaegsele valdkonnasisesele kogemusele ja laialdastele teadmistele oskame aktiivselt kaasa mõelda ning parimaid võimalikke lahendusi soovitada.

Pakume terviklahendust alates kunstiteoste õigesti pakendamisest, vajadusel sobivas keskkonnas ladustamisest kuni transpordist näituse ülesseadmiseni. Lisaks tegeleme kõikide formaalsustega. Kindlustame kunstiväärtused transpordiks ja näituse perioodiks “nail to nail” põhimõttel, täidame vajalikud tollideklaratsioonid kunsti impordi, ekspordi ja/või ajutise sisseveo jaoks (näiteks T1 transiitdeklaratsioon, ATA Carnet ).

Transpordime kunsti spetsiaalselt selleks mõeldud kunstiveokis. Veokil on õhkvedrustus, mis elimineerib vibratsioonist ja ootamatutest löökaukudest tulenevaid põrutusi, spetsiaalne mikrokliima automaatika kaubaruumis, mis reguleerib kaubaruumi temperatuuri ja niiskust vastavalt seadistusele ja seatud temperatuurile, mitmed erinevad võimalused keeruliste saadetise nagu näiteks skulptuuride või eriti väikeste saadetiste turvaliseks kinnitamiseks. Kaubaruumi temperatuuri on võimalik reaalajas jälgida ja selle kohta salvestatakse visuaalne raport. Veokil on 24/7 töötav GPS-põhine autovalve ja eraldi alarmsüsteem kaubaruumi kaitseks, et garanteerida kõikide väärtuslike esemete täielik turvalisus.

Eestis tegutseme peamiselt Tallinnas ja Tartus. Rahvusvaheliselt teostame töid kõige tihedamini Riias, Vilniuses, Kaunases, Helsingis ja Moskvas. Omame kogemust ka teiste rahvusvaheliste sihtkohtadega.

Tundus huvitav? Võta ühendust!